Tétel

Rufpreis:

800 HUF

Beschreibung:

Clara Nast: Csöppike, a pajkos kisleány. Fordította: Gáspárné Dávid Margit. Pályi Jenő eredeti rajzaival. H. n., Nova, é. n. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, kopott, sérült borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor