Charles Dickens: Pickwick-mesék. R. Seymour és Phiz rajzolóművészeknek az 1838. évi londoni kiadásához készített illusztrációival. Hevesi Sándor kiadását átdolgozta Ottlik Géza. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
"Megjelent 5200 példányban, ebből 4900 félvászon-kötésben, 300 félbőrkötésben, számozva." Számozatlan példány.