B. Eötvös József: Magyar írók és államférfiak, Pest, 1868, Ráth Mór, E... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/B-Eotvos-Jozsef-Magyar-irok-es-allamferfiak-Pest-1868-Rath-Mor-Egeszvaszon-kotes~II2426575
2426575
18019
398
3400
Rufpreis:
3 400 HUF 9,21 EUR , 10,63 USD
Beschreibung: B. Eötvös József: Magyar írók és államférfiak, Pest, 1868, Ráth Mór, Egészvászon-kötés, kopott.
: nagy_andras