Hollóházi virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopás... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-viragmintas-porcelan-bonbonier-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-14-5C3978-5-cm~II2417392
2417392
11357
397
Beschreibung: Hollóházi virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm
: nagy_andras