Herendi virágmintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, minimális ko... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-viragmintas-szoszos-tal-kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-23x17x8-cm~II2419699
2419699
11151
397
Beschreibung: Herendi virágmintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 23x17x8 cm
: pelikán_kristóf