Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, ja... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-serult-javitott-hianyos-fedell~II2419553
2419553
11125
397
Beschreibung: Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, javított, hiányos fedéllel, 10x7,5x4 cm
: nagy_andras