Herendi Kitty mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Kitty-mintas-porcelan-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-8-5-c~II2420844
2420844
11112
397
7500
Rufpreis:
7 500 HUF 20,33 EUR , 23,44 USD
Beschreibung: Herendi Kitty mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm
: karap_norbert