Mihály Béla (1930-2001) Asztali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Mihaly-Bela-1930-2001-Asztali-disz-Mazas-keramia-kezzel-festett-jelzett-hibatlan-20-cm~II2422120
2422120
11016
397
Art-ceramics
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Mihály Béla (1930-2001) Asztali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
: pelikán_kristóf