Iparművész kerámia harmonikázó legény kutyával, kézzel festett, jelzet... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Iparmuvesz-keramia-harmonikazo-legeny-kutyaval-kezzel-festett-jelzett-Keramia-iparmuve~II2396459
2396459
11045
397
Art-ceramics
Beschreibung: Iparművész kerámia harmonikázó legény kutyával, kézzel festett, jelzett (Kerámia iparművész Ksz.), m: 18,5 cm
: pelikán_kristóf