Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 161

1981. "Grand Prix Budapest / 1981 súlylökés I." Br díjérem láncra fűzve. Szign.: CP (68x68mm) T:2
31040.

Rufpreis:
2 400 HUF

1982. "Felszabadulási Futóverseny Komárom 1982" fém emlékérem (70mm) T:1-
31041.

Rufpreis:
800 HUF

1988. "75 éves a Magyar Síszövetség 1913-88" egyoldalas, öntött sport emlékérem, hátlapon gravírozva "Réthi Sándorné" (66mm) T:1- hátlapon patina
31042.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság, Nyíregyháza" kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti, de sérült tokban (65mm) (eredetileg PP) + DN "Földi Béla Alapítvány" kétoldalas öntött Br emlékérem díszdobozban (63mm) T:1,1-
31043.

Rufpreis:
1 400 HUF

1996. "41. Nemzetközi Pénzügyi Torna / Budapest 1996" Br emlékérem. Szign.: GN (85mm) T:2
31044.

Rufpreis:
2 000 HUF

1998. "IX. Rádiós Tájékozódási Futó Világbajnokság - Nyíregyháza" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (42mm) + 1995. "Hungaropharma" kétoldalas, öntött Br emlékérem papírdobozban (64mm) T:PP,1-
31045.

Rufpreis:
1 400 HUF

1999. "CHAMPIONNAT DU MONDE d'ESCRIME VÉTÉRANS SIÓFOK-HONGRIE 1999 (Veterán Vívó Világbajnokság - Siófok, Magyarország)" jelzett Herendi emlékplakett, eredeti dobozában (91x147mm) T:1
31046.

Rufpreis:
6 000 HUF

1999-2000. "Albacomp férfi bajnokcsapat" fém kosárlabda díjérem eredeti tokban (~55mm) (2xklf) T:1-
31047.

Rufpreis:
1 400 HUF

2000. "Magyar Öttusa Szakszövetség - Köszönettel Kovács Attilának az öttusázóktól" fém fém emlékplakett lakkozott fa talapzaton (139x200mm) + 2000. "Kovács Attila úrnak (...) Magyar Labdarúgó Szövetség" fém emlékplakett díszdobozban (130x100mm) + DN "Magyar Testnevelési Egyetem Budapest - 1925" egyoldalas Br emlékérem, Kovács Attila nevére szóló díszdobozban (94mm) T:1-2
31048.

Rufpreis:
3 000 HUF

31049.

Rufpreis:
3 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1996. "Olimpia megnyitó ünnepség" fém jelvény T:1-
31050.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ausztrália 2000. "Olimpia, megnyitóünnepség" fém jelvény (2x) + "Kenguru" fém jelvény (2x) + "Adidas súlyemelő" fém jelvény T:1,1-
31051.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF