Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2154437
31040
397
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1981. "Grand Prix Budapest / 1981 súlylökés I." Br díjérem láncra fűzve. Szign.: CP (68x68mm) T:2
2415115
31041
397
Numismatik
1982. "Felszabadulási Futóverseny Komárom 1982" fém emlékérem (70mm) T:1-
2165600
31042
397
600
Numismatik
1988. "75 éves a Magyar Síszövetség 1913-88" egyoldalas, öntött sport emlékérem, hátlapon gravírozva "Réthi Sándorné" (66mm) T:1- hátlapon patina 2389670
31043
397
Numismatik
1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság, Nyíregyháza" kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti, de sérült tokban (65mm) (eredetileg PP) + DN "Földi Béla Alapítvány" kétoldalas öntött Br emlékérem díszdobozban (63mm) T:1,1- 2154544
31044
397
Numismatik
1996. "41. Nemzetközi Pénzügyi Torna / Budapest 1996" Br emlékérem. Szign.: GN (85mm) T:2
2389538
31045
397
Numismatik
1998. "IX. Rádiós Tájékozódási Futó Világbajnokság - Nyíregyháza" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (42mm) + 1995. "Hungaropharma" kétoldalas, öntött Br emlékérem papírdobozban (64mm) T:PP,1-
2419457
31046
397
Numismatik
1999. "CHAMPIONNAT DU MONDE d'ESCRIME VÉTÉRANS SIÓFOK-HONGRIE 1999 (Veterán Vívó Világbajnokság - Siófok, Magyarország)" jelzett Herendi emlékplakett, eredeti dobozában (91x147mm) T:1 2389728
31047
397
Numismatik
1999-2000. "Albacomp férfi bajnokcsapat" fém kosárlabda díjérem eredeti tokban (~55mm) (2xklf) T:1-
2389571
31048
397
Numismatik
2000. "Magyar Öttusa Szakszövetség - Köszönettel Kovács Attilának az öttusázóktól" fém fém emlékplakett lakkozott fa talapzaton (139x200mm) + 2000. "Kovács Attila úrnak (...) Magyar Labdarúgó Szövetség" fém emlékplakett díszdobozban (130x100mm) + DN "Magyar Testnevelési Egyetem Budapest - 1925" egyoldalas Br emlékérem, Kovács Attila nevére szóló díszdobozban (94mm) T:1-2
2337053
31049
397
Numismatik
2010. "30. Úszó Európa Bajnokság" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban (88mm) T:1 2389711
31050
397
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1996. "Olimpia megnyitó ünnepség" fém jelvény T:1-
2389701
31051
397
Numismatik
Ausztrália 2000. "Olimpia, megnyitóünnepség" fém jelvény (2x) + "Kenguru" fém jelvény (2x) + "Adidas súlyemelő" fém jelvény T:1,1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF