Spielzeuge

Zahl der Lose: 58

Óriási vasút modell tartozék tétel. Rengeteg épület sín, váltók, növényzet, tereptárgyak terepasztalhoz. nagy részt használatlan, bontatlan dobozban TT és egyéb márkák
12544.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Victory francia kártya, egyik lap kissé sérült, 55 lap
12546.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy pakli francia kártya, bontatlan csomagolásban
12547.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kinder játék figurák gyűjteménye, kb 20db
12548.

Rufpreis:
2 000 HUF

Walt Disney Minnie egér figurák, 2 db, kopottak, m: 14,5 cm
12549.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dixie (Fini) és Mr. Jinks (Kandúr Bandi) fém fali rajzfilm (Hanna-Barbera) figurák, rozsdafoltokkal, kopásnyomokkal, m: 34 cm és 12,5 cm
12550.

Rufpreis:
2 000 HUF

Modellvasút mozdony 2 db szerelvénnyel, kissé hiányos, kopásokkal, 10x5x4 cm, teljes hossz: 34 cm, fesztáv: 1,5 cm
12551.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db csillogós, szövet karácsonyfadísz
12552.

Rufpreis:
1 400 HUF

Régi réz szárnyas, kis méretű képtartó keret, babérkoszorú szerű díszítéssel a tetején zsanér mentén csukódik, kopásnyomokkal, kissé deformált, 7x4 cm
12553.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fekete műbőr és műanyag képkeret, üveglappal, jó állapotban, belső méret: 15x11 cm
12554.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF