Spielzeuge Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2421884
12544
397
30000
Toys, board-games
Óriási vasút modell tartozék tétel. Rengeteg épület sín, váltók, növényzet, tereptárgyak terepasztalhoz. nagy részt használatlan, bontatlan dobozban TT és egyéb márkák 1936408
12546
397
Toys, board-games
Victory francia kártya, egyik lap kissé sérült, 55 lap
2415259
12547
397
Toys, board-games
Egy pakli francia kártya, bontatlan csomagolásban
2416408
12548
397
Toys, board-games
Kinder játék figurák gyűjteménye, kb 20db 2422723
12549
397
Toys, board-games
Walt Disney Minnie egér figurák, 2 db, kopottak, m: 14,5 cm
2422816
12550
397
Toys, board-games
Dixie (Fini) és Mr. Jinks (Kandúr Bandi) fém fali rajzfilm (Hanna-Barbera) figurák, rozsdafoltokkal, kopásnyomokkal, m: 34 cm és 12,5 cm 2413375
12551
397
Toys, board-games
Modellvasút mozdony 2 db szerelvénnyel, kissé hiányos, kopásokkal, 10x5x4 cm, teljes hossz: 34 cm, fesztáv: 1,5 cm 2362556
12552
397
Toys, board-games
4 db csillogós, szövet karácsonyfadísz
2421394
12553
397
Toys, board-games
Régi réz szárnyas, kis méretű képtartó keret, babérkoszorú szerű díszítéssel a tetején zsanér mentén csukódik, kopásnyomokkal, kissé deformált, 7x4 cm 2415246
12554
397
Toys, board-games
Fekete műbőr és műanyag képkeret, üveglappal, jó állapotban, belső méret: 15x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF