"Menetközben fel- vagy leszállni tilos.", régi villamos fém tábla, hát... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Menetkozben-fel-vagy-leszallni-tilos-regi-villamos-fem-tabla-hatuljan-sorszammal-jelze~II2418246
2418246
12026
397
Flea Market
Beschreibung: "Menetközben fel- vagy leszállni tilos.", régi villamos fém tábla, hátulján sorszámmal jelzett, kisebb kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, 53,5x8 cm
: nagy_andras