10488.
Beendet 397. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Napfelkelte a hegyek között. Olaj, vászon. Fa keretben. 29,5x57,5 cm