Marosán jelzéssel: Lila örvény. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 4... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Marosan-jelzessel-Lila-orveny-Akvarell-papir-Uvegezett-keretben-40x50-cm~II2416900
2416900
10394
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Marosán jelzéssel: Lila örvény. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 40x50 cm