10528.
Beendet 397. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Jelzés nélkül: Erdőszéle. Olaj, karton. Kissé sérült (festék lepergéssel) Fa keretben. 26x39,5 cm