10331.
Beendet 397. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Bíró (László vagy Lajos?) jelzéssel: Esti Dunapart. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 32×45,5 cm