10326.
Beendet 397. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Berceli (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, restaurált. Dekoratív, sérült keretben, 61×80 cm