Tétel

Rufpreis:

90 000 HUF

17

Beschreibung:

Robert Bauernfeld, a XIX. század második felében működött osztrák festő: A francia parton (romantikus táj). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Restaurált. Hátoldalán korabeli címkén német nyelven címmel feliratozott (An der franz... Küste). Korabeli, gipsz rátétes keretben. 69,5x105,5 cm / Robert Bauernfeld, Austrian painter, second half of the XIX. century: On the French coast (romantic landscape). Oil on canvas. Signed lower right. Restored. With old label on the reverse. Framed.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm