Lakatos Artúr (1880-1968): Park ősszel, patakon, 1967. Olaj, vászon, j... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lakatos-Artur-1880-1968-Park-osszel-patakon-1967-Olaj-vaszon-jelzett-Hatoldalan-felira~II2415281
2415281
10153
397
26000
Beschreibung: Lakatos Artúr (1880-1968): Park ősszel, patakon, 1967. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Dekoratív, kissé sérült historizáló keretben, 60x50 cm
: pelikán_kristóf