Galgóczy Endre (1897-1959): Táj romokkal. Olaj, vászon, jelzett. Dekor... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Galgoczy-Endre-1897-1959-Taj-romokkal-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-kisse-serult-hist~II2414501
2414501
10076
397
Beschreibung: Galgóczy Endre (1897-1959): Táj romokkal. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült historizáló keretben, 65x47 cm
: pelikán_kristóf