Borsos Miklós (1906-1990): Jónás imája. Rézkarc, papír, jelzett, számo... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Borsos-Miklos-1906-1990-Jonas-imaja-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-13100-uvegeze~II2408310
2408310
10032
397
Beschreibung: Borsos Miklós (1906-1990): Jónás imája. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (13/100), üvegezett fa keretben, lapszéli apró foltokkal, 29,5x19,5 cm
: pelikán_kristóf