cca 1985 Vincze János (1922-1999) kecskeméti fotóművész hagyatékából, 3 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik pecséttel jelzett, 12,4x17 cm és 16x23,2 cm
cca 1973 Magyar színészek portréi: Sütz Ila, Bálint András, Koroknai Géza és Lukács Sándor, 4 db vintage negatív (6x9 cm) és 4 db ezekről készült korabeli nagyítás, 11x8 cm
cca 1905 Regenhart Pál lugosi (Erdély) magyar királyi erdész, későbbi főerdőmérnök hátoldalon aláírt vizitkártyája, Naschitz L. műterméből, lyukasztott, 10,5×6,5 cm
cca 1860 simonyi Hőgyészy Pál, soproni polgár portréja, keményhátú fotó, Tiefbrunner Sándor soproni műterméből, a kartonon kopásnyomokkal, a felületén kis foltokkal, 10x6 cm
cca 1860-1870 Lobmayer János Ferenc, Lobmayer József (1809-1875) debreceni vaskereskedő fia, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, 10x6 cm
cca 1875 Dr. Kunz Jenő (1844-1926) ügyvéd, jogfilozófus, szociológus, közgazdász keményhátú fotója. A Győr-Sopron-Ebenfurti vasút igazgató-elnöke, az Országos Központi Takarékpénztár elnöke és az Első Magyar Részvény-Serfőzde elnöke. Kuncz Ignác (1841-1903) jogtudós öccse, Kuncz Ödön (1884-1965) jogász, közgazdász és Kuncz Aladár (1885-1931) író, lapszerkesztő nagybátyja.Bp., Ellinger Ede műterméből 6,5x10,5 cm.