Foto Zahl der Lose: 326
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2413445
12993
397
Photo
cca 1938 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából 4 db vintage NEGATÍV (Kinszki Juditka), 6x4 cm 863292
12994
397
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945: Három fej káposzta, pecséttel jelzett vintage fotó, 17x11 cm
1968264
12995
397
Photo
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotó (Halászbástyán), 8,4x6 cm 2413855
12996
397
Photo
cca 1981 Bándi András (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás, színezve, 26,5x14,8 cm 2241402
12997
397
700
Photo
Barta Ferenc (?-). 2 db mű: Fák. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Hátoldala kissé sérült. 29,5x47 cm
2240476
12998
397
600
Photo
Barta Ferenc (?-): Cseppek. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Szélein kissé sérült. 24x30 cm 2413701
12999
397
Photo
cca 1954 Ködös, zúzmarás téli reggel Budapesten, jelzés nélküli vintage fotó Bizaglich Jenő (1923-2001) budapesti fotóművész hagyatékából, 24x17,8 cm 2413615
13000
397
Photo
cca 1978 Botta Dénes (1921-2010) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotó (Ricinus magok), 24x18 cm
2413614
13001
397
Photo
cca 1977 Botta Dénes (1921-2010) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotó (Mákszemek), 24x18 cm
2413751
13002
397
Photo
1999 Cseh Noémi: Elveszve a számítógép labirintusában, feliratozott vintage fotó, 12,6x18 cm
2413676
13003
397
Photo
1947 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, 6x6 cm
2403890
13004
397
Photo
Eifert János (1943- ): Virágzás és elmúlás, jelzés nélküli fotóművészeti alkotás, 22x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF