Foto Zahl der Lose: 326
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2418236
13281
397
Photo
Richard Wagner Galerie von Theodor Pixis 32 db festményeket ábrázoló fénnyomat, sérült egészvászon mappában 20x13 cm 2416984
13282
397
Photo
cca 1900-1910 4 db régi keményhátú fotó, üvegezett keretben, vegyes méretben 2421000
13283
397
Photo
1915 Ülő férfi puskával, üvegnegatív, 12×9 cm 2420997
13284
397
Photo
1915 Pipázó férfi, üvegnegatív, 12×9 cm
2420992
13285
397
Photo
1925 Konyhában, üvegnegatív, 12×9 cm 2423102
13286
397
Photo
1958 XIII. ker. Jász utcai Ált. Leányiskola VIII. A. osztályos tanári kara és végzett tanulói, tablófotó, felületén apró foltokkal, 18x24 cm 2423106
13287
397
Photo
1977 A 24. sz. Kilián György Ipari Szakmunkásképző Intézet III/3 osztályának tablófotója, felületén folttal, a sarkán kis törésnyommal, 24x30 cm 2423110
13288
397
Photo
1977 A Lékai János 12 évf. Iskola Gimnázium IV. A. osztályának tablófotója, 24x30 cm 2423112
13289
397
Photo
cca 1950 Szenci István sztahanovista munkás fényképe, kitüntetésekkel, sérült felirattal, kopás- és törésnyomokkal, 24x18 cm
2421781
13290
397
Photo
cca 1860-1900 Portrék, családi fotók, vizitkártyák, összesen kb. 80 db keményhátú fotó, sérült, dekoratív réz veretes bőr albumban, az albumlapokon feliratozással, szakadásokkal, a borító az album testétől elvált 2422117
13291
397
Photo
cca 1939-1980 Színészeket ábrázoló és filmfotók, összesen 18 db (ebből 13 db háború előtti), közte több feliratozott vagy pecséttel jelzett, változó állapotban, 24x17,5 cm és 30x24 cm közötti méretben 2419370
13292
397
Photo
Várak makettjeinek fotóit tartalmazó fotóalbum, 17 db fotóval, 10×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF