Foto Zahl der Lose: 326
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1643989
13269
397
Photo
cca 1925 Idős bácsi nyenyerével, egy budapesti bérház körfolyosóján, vintage üveglemez negatív Kerny István (1879-1963) hagyatékából, 9x12 cm 2413634
13270
397
3200
Photo
cca 1979 Inkey Alice feliratozott fényképei az Októberi vasárnap című magyar film egyes jeleneteiről, 8 db vintage fotó, 18x24 cm
2413856
13271
397
Photo
1921 Katonatisztek és civilek közös rendezvényen, datált vintage fotó, 17x23 cm, karton 20,8x29,3 cm 2413853
13272
397
Photo
cca 1935 Színezett női portré, 17,5x11,5 cm, karton 29,2x19,7 cm 2413852
13273
397
Photo
cca 1928 Színezett műtermi fotó rókával, 16x11 cm, karton 29,5x20,5 cm
2413763
13274
397
Photo
1929 Kelenföldi leányiskola 4. osztálya, Ludwig Károly fényképész pecséttel jelzett vintage fotója, 12x17 cm, karton 19,8x24,8 cm 2413756
13275
397
Photo
cca 1910 Budafoki fiúiskola I. osztálya, Schumy Antal fényképész pecséttel jelzett vintage fotója, 11x16 cm, karton 18,8x23,8 cm
2413645
13276
397
Photo
cca 1928 Székely Aladár (1870-1940) fényképész és fotóművész budapesti műtermében készült, aláírt és hidegpecséttel jelzett, vintage fotó, 11,2x14,2 cm, karton 29,7x20,2 cm 2417829
13277
397
Photo
6 db színész és filmfotó, képeslap, 14,5×10 és 18×24 cm
2422384
13278
397
Photo
cca 1950-2000 Több száz darab családi és egyéb fotó, OTP táskában 2422276
13279
397
Photo
cca 1940-70 Műbőrborítású családi fotóalbum, kb. 50 db portré, életkép, nyaralás stb., különböző, részben pákozdi, visegrádi helyszínekről, a felvételek kisebbik hányada hátoldalán feliratozott 2422633
13280
397
Photo
Rézveretes, historizáló vászonborítású, sérült fényképalbum, hiányzó veretekkel és belső albumlapokkal + cca 1910-60, össz. 18 db fotó, többségében iskolai osztályfotók, kisebbik részben portrék, részben jelzett, néhány sérült. 9x14 és 23x17 cm közötti méretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF