15002.
Beendet 397. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
Sopron és Sopronvármegye ismertetÅ‘je 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, cÃmeres, dombornyomott egészvászonkötésben, kopottas állapotban