15057.
Beendet 397. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Mary L. Jobe Akeley: Nyugtalan dzsungel. Ford.: Tábori Mihály. Bp., [1944], Folio. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt papír védőborítóban.