Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 38

Dr. Göldi A. Emil: A rovarok szerepe a betegségek előidézésben és terjesztésében. Bp., 1925, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 286 fekete-fehér szövegközti képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
17181.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes nevelés-oktatás témájú könyvtétel, 4 db. Pedagógus továbbképzés. Természetrajz. Az általános iskolai általános és oktatókáderképzés tananyaga. Kézirat. Bp, 1953, Tankönyvkiadó. Papírkötésben, egy helyen behajtás nyoma van az első borítón. Megjelent 1200 példányban. + Vermes Miklós: Vegytani kísérletek. Új nevelés könyvtára. Bp, 1948, Egyetemi Nyomda. Foltos, szakadozott, megviselt papírkötésben, helyenként foltos lapokkal. + Móczár László- Haraszty Árpád- Nagy Jenő: Biológiai szertárak felszerelése. Új nevelés könyvtára. Bp, 1949, Egyetemi Könyvkiadó. Kissé kopott papírkötésben, foltos állapotban. + Komárom megyei népnevelő zsebkönyv. Hn., 1955, a MDP Komárommegyei Bizottsága. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban. Megjelent 4000 példányban.
17182.

Rufpreis:
800 HUF

17183.

Rufpreis:
1 600 HUF

17184.

Rufpreis:
800 HUF

Jahresbericht der Kgl. Ung. Geologischen Anstalt für 1902. Uebertragung aus dem ungarischen Original. Bp., 1904, k.n. (Franklin-nyomda). 252p. Korabeli félvászon kötésben, intézményi bélyegzőkkel, hátsó szennylapon Molnár Mihály könyvkötő szárazpecsétjével.
17185.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső szennylap kissé foltos.
17186.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete Miklós: Újszülöttgyógyászat. Bp., 1992, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
17187.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cseri Rezső: A természet múzeumai. Bp., 1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17188.

Rufpreis:
800 HUF

Raff György: Természet históriája gyermekek számára. Pest, 1846, Emich Gusztáv. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17189.

Rufpreis:
1 000 HUF

17190.

Rufpreis:
1 200 HUF

17191.

Rufpreis:
1 000 HUF

17192.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF