17159.
Beendet 397. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Poór Ferencz: A syphilis kórtana és gyógyítása. Bp., 1914, Franklin, VIII+287 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, a hátsó táblán kis sérüléssel. Dr. Koch Béla (1875-?) mosonmagyaróvári tiszti főorvos névbélyegzőjével.