17193.
Beendet 397. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
100 HUF
0,27 EUR, 0,31 USD
Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.