Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD

Beschreibung:

Györffy János: Természettan és vegytan. Katholikus Népiskolai Tankönyvek IV. Bp., 1904, Szent István-Társulat. Kiadói kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kijáró lapokkal. + ABC und Lesebuch für die katholischen Volksschulen. Budapest, 1890, St.-Stephan-Vereines. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra