17171.
Beendet 397. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Dr. Ócsag Imre: A puli. Bp., 1962, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.