Rákosi Viktor: A párisi gyújtogatók. (A kommun története). Bp., [1911], Franklin-Társulat. 234 p. Lapszámozáson belül 32 táblával és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.