Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Gyakorlati gazdalexikon. Százkét munkatárs működésével szerk.: Mille Géza, Mayer János. 1-2. kötet. Bp.,[1927.], Sylvester-ny., XV+587+5; XV+593-1452+4 p. Nagyon gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert