Gerő László: Történelmi városrészek. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. 237 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.