cca 1906 Számolókönyv mértannal és mértani rajzzal az elemi népiskola VI. osztálya számára. Bp.,én.,Franklin, 119 p.+XX t. Kiadói kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány ceruzás jegyzettel.