Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Walter D. Edmonds: És mégis kék az ég. Ford.: Tábori Kornél. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. 283 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor