Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Bp., 1927, Győző Andor. Ki... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000020/Benedek-Marcell-szerk-Irodalmi-lexikon-Bp-1927-Gyozo-Andor-Kiadoi-dusan-aranyozott-ege~II2421827
2421827
17621
397
Rufpreis:
1 200 HUF 3,25 EUR , 3,75 USD
Beschreibung: Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Bp., 1927, Győző Andor. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
: karap_norbert