Simon Ferenc (1922-2015) 1985. "Szolnok felszabadulása a török uralom alól" jelzett Ag és aranyozott Ag emlékérem pár, dísztokban (34,70g és 34,55g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo SK3