30923.
Beendet 396. Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Ausztrália 2009. 100$ aranyozott bankjegy replika, tanúsítvánnyal, keretben T:I Australia 2009. 100 Dollars gold plated banknote replica with certificate, in frame C:UNC