Werbungen Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2403817
13131
396
Advertisement
Michelin Bibendum gumi baba kamion dekoráció. 33 cm 2404222
13132
396
Advertisement
Fém dobozok tételben. kekszes, szivaros, stb
2353088
13133
396
Advertisement
Kiryazi és Dimitrino régi festett fém cigarettás, dohányos doboz + Tovarisesztvo teás doboz. Kopottak. / Vintage tobacco metal boxes + tea box.
2404473
13134
396
3200
Advertisement
4 db Szamos marcipán fém doboz. d: 20 cm
2407134
13135
396
Advertisement
Müller Testvérek Vegyészeti Gyár Rt. sűrített indigó üveg, m: 16,5 cm
2384388
13136
396
Advertisement
cca 1970-1980 Retró Coca-Cola fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 30 cm
2384393
13137
396
Advertisement
cca 1970-1980 Retró Pepsi fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 33 cm
2371456
13138
396
Advertisement
cca 1920-1940 Jobbágy Töltőkályha reklám terv, papír, vegyes technika, jelzés nélkül, két levél összeragasztva, a hátoldalon feliratozva (Tirpák Sándor), benne 3 db Jobbágy Töltőkályha prospektussal, 24x17 cm
2404718
13139
396
Advertisement
Orion 5 db reklám, füzet és plakátok 2391385
13140
396
Advertisement
cca 1930 Felsőgöd, Erdély László fűszer, csemege és rövidáru kereskedő, hajtásnyommal, szakadással, 40x24 cm
2371830
13141
396
Advertisement
cca 1930-1940 A New York-i Engineering Machinery Company által forgalmazott The Cleveland Trencher Co. gyártmányú földmunka gépek angol nyelvű prospektusai, hozzá tartozó fotókkal: Model 80 (3 db), Model 90 (3 db fotó), Model 95 (5 db fotó), Model 110 (5 db), Model 170 (3 db), valamint egy 'Model 140' munkagép angol nyelvű leírása (4 oldal.), fotók, egy prospektus ketté szakadt, egy-két fotón és prospektuson kis sérülések, 20x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF