Werbungen

Zahl der Lose: 83

cca 1910-1914 Pöstyén Fürdő , a M. Kir. Honvédelmi Ministerium Hadsegélyező Hivatalának 2 db számolócédulája, rajta: Pöstyén, Pro Patria Vörös Kereszt Hadikórház, főhomlokzat, az egyik sarkán kis sérüléssel, kis hiánnyal, a másikon: A tűznél is jobban melegít az első tavaszi napsugár, szakadt, gyűrött, 14x7 cmx2
13083.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kitűnő asztali bor Veres Sándor fűszerkereskedéséből, Kiskundorozsma, reklámcédula
13084.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1942 Légoltalmi Liga gázálarcakciója szegények ingyen gázálarcára számolócédula, rányomtatott 2f bélyegzéssel
13085.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db Tungsram reklámlap
13086.

3 db Tungsram reklámlap

Rufpreis:
1 000 HUF

100 éves a dohányipar fém cigarettás doboz 11x7 cm
13087.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Bér Dezső (1875.-1924): 'Mindenütt hódít az uj kőbányai sörfőzde', Fővárosi Sörfőző Rt. Kőbányán, litografált számolócédula, Bp., Weiss L. és F., jelzett, hajtásnyommal, a szélén egészen apró szakadásokkal, 12,5x6,5 cm
13088.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1860-1880 4 dr ruhabolt reklám. Litho reklámkártyák / 4 litho clothing advertisment
13089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Színészek 7 db régi cigarettakártya közte Shirley Temple
13090.

Rufpreis:
1 000 HUF

1968-1986 10 db állatos kártyanaptár
13091.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 klf régi reklám, magyarok és külföldiek is
13092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rothes Kreuz Malz-Kaffee számolócédula
13093.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1910 Vegyes számolócédula tétel,6 db: Wien - Chocolade Brünauer - K. u. K. Hof-Chocolade - Fabrikanten, Graz, Herman Alexovics - Kinderwäsche und Kleidchen, Graz, Paul Huem, Benzitszappan, Adél-Szappan, Bruck a. d. Mur, Josef Racher - Droguerie zum Schwarzen Hund, változó állapotban, 14x7 cm és 13,5x6,5 cm közötti méretben
13094.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF