Rahmen

Zahl der Lose: 17

Alumínium üvegezett képkeret. 48x44 cm
12322.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 db különböző képkeret, 26×27 és 36×29 cm közötti méretekben
12323.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi, üvegezett fa képkeret intarziával. Képméret 16x27 cm Kisebb sérülésekkel
12324.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db fa képkeret: Bőrképpel, látható méret: 22,5x8,5 cm; Jelzés nélkül: Tájkép, olaj, karton, belső méret: 19,5,5x14,5 cm; Üvegezett keret, belső méret: 15,5x11 cm
12325.

Rufpreis:
800 HUF

5 db különböző képkeret, 21×17 és 24×19 cm közötti méretekben
12326.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagy méretű arany-fekete keret. Jó állapotban. Belső méret. 70x80 cm, külső méret 86x96 cm
12327.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Üvegezett, kissé sérült fa képkeret tájkép nyomattal, paszpartu (látható)  méret: 23,5x34 cm, belső méret: 30,5x42,5 cm
12328.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Dekoratív üvegezett fa képkeret gobelinnel, látható méret: 33x46 cm.
12329.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, látható méret méret: 32x42,2 cm. Felső belső élénél kissé sérült.
12330.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aranyszínű fa képkeret, sérült. Belső méret. 62,7x82,2 cm
12331.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Aranyszínű fa képkeret gipsz díszítéssel, sérült. Belső méret. 49,7x65,8 cm
12332.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Üvegezett fa képkeret angyal nyomattal. 30x45 cm
12333.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF