Rahmen Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2407149
12322
396
Frames
Alumínium üvegezett képkeret. 48x44 cm 2382849
12323
396
Frames
5 db különböző képkeret, 26×27 és 36×29 cm közötti méretekben 2391393
12324
396
Frames
Régi, üvegezett fa képkeret intarziával. Képméret 16x27 cm Kisebb sérülésekkel
2387101
12325
396
Frames
3 db fa képkeret: Bőrképpel, látható méret: 22,5x8,5 cm; Jelzés nélkül: Tájkép, olaj, karton, belső méret: 19,5,5x14,5 cm; Üvegezett keret, belső méret: 15,5x11 cm 2382858
12326
396
Frames
5 db különböző képkeret, 21×17 és 24×19 cm közötti méretekben 2338970
12327
396
Frames
Nagy méretű arany-fekete keret. Jó állapotban. Belső méret. 70x80 cm, külső méret 86x96 cm
2394440
12328
396
500
Frames
Üvegezett, kissé sérült fa képkeret tájkép nyomattal, paszpartu (látható) méret: 23,5x34 cm, belső méret: 30,5x42,5 cm 2411014
12329
396
Frames
Dekoratív üvegezett fa képkeret gobelinnel, látható méret: 33x46 cm.
2411010
12330
396
Frames
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, látható méret méret: 32x42,2 cm. Felső belső élénél kissé sérült.
2390109
12331
396
2200
Frames
Aranyszínű fa képkeret, sérült. Belső méret. 62,7x82,2 cm 2390112
12332
396
2200
Frames
Aranyszínű fa képkeret gipsz díszítéssel, sérült. Belső méret. 49,7x65,8 cm 2405218
12333
396
Frames
Üvegezett fa képkeret angyal nyomattal. 30x45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF