Bálint Endre (1915-1986): Dollárpapa. Villamosplakát. Ofszet, papír. Jelzett a plakáton nyomtatva. Sérült, bal alsó sarkában hiányos. Üvegezett fa keretben, 22,5×15,5 cm
2 db koncertplakát: Rózsavölgyi Parkszínpad, Szól a jazz!, Horváth Sándor zenekara, Laczin jazz-együttes + Holéczy együttes és szólistái hangversenye 350. rádióközvetítésük alkalmából, kis szakadásokkal, 25x17 cm
cca 1950 Magatartás biológiai támadás esetén, propaganda plakát. Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), feltekerve, lapszéli sérülésekkel, 56x82 cm.
cca 1950 Személyek tevékenysége a személymentesítő állomáson, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), sérült, hajtásnyommal, 56x83 cm