Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2360887
12235
396
Flea Market
Csontszerű doboz, színes kövekkel, kis kopásnyomokkal, 9×7×4,5 cm
2237593
12236
396
Flea Market
Retró fali kárpit: Kalóriatáblázat. 30x100 cm 2384978
12237
396
Flea Market
2 db mérőszalag 3 m-es új állapotban 2392887
12238
396
Flea Market
11 db villáskulcs, különböző méretek, néhány rozsdás 2392969
12239
396
Flea Market
2408191
12240
396
Flea Market
Fém lőportartó, replika, akt ábrázolással, kopott, h: 15 cm 2350679
12241
396
Flea Market
4 db régi fém cigarettás doboz, kopottak, h: 9 és 11 cm között 2408176
12242
396
Flea Market
Harley Davidson bőr öv, fém csattal, kopott, csat: 6x7,5 cm, teljes: 112 cm 2408945
12243
396
Flea Market
Régebbi és retro bizsu tétel: Bross, 6 db kalaptű, 3 db hajcsat, 2 db nyaklánc, gyűrű, stb. 2411105
12244
396
Flea Market
2 db elefánt: Fa, agyar nélkül, m: 14 cm + Gyurma vagy műanyag, m: 12 cm 2409200
12245
396
Flea Market
3 db kis méretű doboz: Fa, faragott, kézzel festett, fedeléről fogantyú hiányzik, m: 6 cm, d: 11 cm; fa, kézzel festett, egyik lába hiányzik, fedele kissé sérült, m: 5 cm; szövet, hímzett fedéllel, m: 5,5 cm
2409142
12246
396
Flea Market
4 db régi szín- és mosószappan: Flora, Caola stb.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF