Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

2 db iparművész réz hamutál, kopásokkal, 10x11 cm és 9,5x14,5 cm
12019.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zománcozott fém kiöntő, kisebb zománcsérülésekkel, belül vízkőlerakódással, 18×11 cm
12020.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db bizsu strasszos nyaklánc, eredeti celofán csomagolásban, jó állapotban, hossz (összekapcsolva): kb. 22 cm és 19 cm
12021.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fém, rezezett függönyakasztók, hozzá tartozékok, kissé kopottak, h: 15 cm
12022.

Rufpreis:
1 800 HUF

43 db memória kártya
12023.

43 db memória kártya

Rufpreis:
1 000 HUF

Számjáték, 14x17 cm
12024.

Számjáték, 14x17 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Colortest retró motorvizsgáló készlet 2 és 4 ütemű motorokhoz, jó állapotban, leírással, eredeti dobozában
12025.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

2 db bőr borítású kártyatartó doboz, kopásokkal, az egyik kissé sérült, 11,5x8,5x3 cm
12026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Söröskorsó formájú fedeles bádog persely, kulcs nélkül, kopott, m: 9 cm
12027.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerencsi édességes fa doboz, kis kopással, foltokkal, 14x10x4,5 cm
12028.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db fa borsörlő, az egyik kopott fém részekkel, m: 8,5 cm és 10 cm
12029.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db zárbetét + 2 db fém lakat (Elzett, Guard, Rock), kulcsokkal, használt állapotban
12030.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF