Tétel

Katalognummer:

13488.
Beendet 396. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD

Beschreibung:

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér képtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az 1. rész hátsó borítója foltos, a 2. kötetben néhány képen sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf