Tétel

Katalognummer:

13420.
Beendet 396. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

1894-1929 Vegyes évkönyv/naptár tétel, 2 db: 1894 Az Én Ujságom naptára az 1894-ik évre. Szerk.: Pósa bácsi. Bp., Az Én Ujságom. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, benne számos jegyzettel. 1929 Pesti Hírlap nagy naptára az 1929. közönséges évre. XXXIX. évf. Bp., 1929, Légrády. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras