Antik Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2406314
11476
396
40000
Antique
Tibeti cserép istenség amulet. Kézzel festett, fém keretben, nyakba akasztható. 4,5x3,5 cm 2406550
11477
396
Antique
2406617
11478
396
Antique
Tibeti Buddhista szimbólum. Aranyozott fém dombormű 7x10 cm
2403929
11479
396
28000
Antique
Szecessziós jardinier üvegbetéttel. Ezüstözött alpakka, fülekkel, csiszolt peremmel. 42x16 cm 2406505
11480
396
Antique
Tibeti miniatűr szentkép hátoldalán jelzett, üvegezett keretben. 11x13 cm 2404536
11481
396
Antique
Antik, ezüstözött alpakka hordozható szappantartó. üveg betéttel. Hibátlan. 8x4 cm 2406298
11482
396
Antique
2381775
11483
396
Antique
Kínai jáde kettős pecsétnyomó / Chinese Jade seal maker 9 cm
2405054
11484
396
Antique
Szarukürt, ezüst (Ag) díszítéssel, jelzett, h: 24 cm 2384310
11485
396
140000
Antique
Zsemlye Ildikó (1969-): Vonat, bronz, jelzett, 15×10 cm
2411114
11486
396
40000
Antique
Cartier Stylo Bille Must II. aranyozott golyóstoll eredeti dobozában, leírással, tanúsítvánnyal. Hibátlan állapotban mind.
2390903
11487
396
Antique
Szecessziós ón szalvétatartó 1900 körül .formaszámmal. 14x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF