Antik

Zahl der Lose: 38

Tibeti cserép istenség amulet. Kézzel festett, fém keretben, nyakba akasztható. 4,5x3,5 cm
11476.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11477.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tibeti Buddhista szimbólum. Aranyozott fém dombormű 7x10 cm
11478.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szecessziós jardinier üvegbetéttel. Ezüstözött alpakka, fülekkel, csiszolt peremmel. 42x16 cm
11479.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Tibeti miniatűr szentkép hátoldalán jelzett, üvegezett keretben. 11x13 cm
11480.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik, ezüstözött alpakka hordozható szappantartó. üveg betéttel. Hibátlan. 8x4 cm
11481.

Rufpreis:
3 000 HUF

11482.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kínai jáde kettős pecsétnyomó / Chinese Jade seal maker 9 cm
11483.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szarukürt, ezüst (Ag) díszítéssel, jelzett, h: 24 cm
11484.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

Zsemlye Ildikó (1969-): Vonat, bronz, jelzett, 15×10 cm
11485.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Cartier Stylo Bille Must II. aranyozott golyóstoll eredeti dobozában, leírással, tanúsítvánnyal. Hibátlan állapotban mind.
11486.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szecessziós ón szalvétatartó 1900 körül .formaszámmal. 14x12 cm
11487.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF