10568.
Beendet 396. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Jelzés nélkül: Armentieres, városháza. Rézkarc, papír, lap tetején kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben. 11×8 cm